به نام خدا
سلام . قرار بود در مورد دوستي آرام دل و پوك دل مطالبي نوشته بشه .. كه اين قرار است . بعلت علاقه ای که به سايت محسن سازگارا داشتم حداقل روزی يه بار رو به اونجا سر ميزدم.يکی از همين روزها متوجه محيط چت اين سايت شدم که اتفاقا چند روزی بيشتر نبوده که راه افتاده بود.يه مسنجر فارسی.شايد بشه گفت جزو معدود يا اولين نفراتی بودم که از روزهای اول اين مسنجر توی اون چت کردم.توی اين چت روم تقريبا ادمهای ايده الی ميشه پيدا کرد و باهاشون همصحبت شد٬چون کسانيکه توی اين سايت ميومدن بيشتر دانشجو و قشر کارمند و شاغل بودن.در همين اثنا و بعد از گذشت تقريبا چند ماه با يه ID جديد توی مسنجر روبرو شدم و از اينجا بود که دوستی منو ارام دل شروع شد.البته ناگفته نمونه که بعلت بعضی از مشکلات از جمله بسته شدن سايت محسن سازگارا بعد از دستگيری اون مدت کوتاهی از همديگه خبر نداشتيم تا اينکه مجددا اين راتباط ما از سر گرفته شد و تصميم گرفتيم يه بلاگ مشترک با هم درست کنيم.من شدم پوک دل و اون شد ارام دل.
من پوک دل شدم چون ديگه چيزی تو وجودم باقی نمونده و مثا چوب موريانه خورده پوک و تو خالی شدم.
اونم شد ارام دل چون واقعا تشويشهای ادم رو تسکين ميده.
ما دو نفر هم کلبه دل رو نهانخانه که نميشه گفت اما صندوقخانه نوشته هامون کرديم.
اميدوام که بتونيم....
يك توضيح : درسته كه پوك دل اسم خودش را گذاشته پوك دل ولي قلب خيلي رئوف و مهربوني داره و شايد به خاطر دلسوزي اون و پاك دل بودنش اين دوستي تا الان ادامه پيدا كرده ..

/ 4 نظر / 9 بازدید
بی نام بی پايان

ببخشيد که من هر روز سر ميزنم چون من هميشه يک روز در مييون به همه سر ميزنم و چون خودم يک روز در ميون آيديت می کنم پس هميشه سر ميزنم تا مطالب دیگران رو بخونم و بگم که شما هم يه سری به من بزنيد چون يه مطلب جديد نوشتم حالشو ببرين موفق باشی بای.